Biżuteria

Przyjmując, że tak jak wspomniane było w dziale "Oferta" biżuteria towarzyszy ludziom od zawsze, na naszej stronie chcemy Państwu zaoferować wyroby, które mają najwyższe uznanie i są poszukiwane w dniu dzisiejszym.
Pomijając trendy dotyczące wzornictwa, które podlegają najszybszym zmianom, i których aktualności poszukiwać należy odnajdując najnowsze wyroby z oferty uznanych producentów światowych (my przedstawiamy firmy Chopard, Chimento i Cablecar), pamiętając o nieprzemijającej wartości kamieni szlachetnych, czy symbolice praktycznie każdego z kamieni jubilerskich warto zastanowić się nad wartością wyrobu wynikającą z
jego producenta.
Dzisiaj, jak nigdy dotąd na rynku jubilerskim ścierają się dwie tendencje: jakość i unikatowość wyrobu uznanego jubilera, niekwestionowana wartość wynikająca z rodzaju użytego materiału, z ogólną rozpoznawalnością (choć czasami tylko poprzez metkę) wyrobu markowego. Można zauważyć, że coraz częściej znaczenie marki czyli tzw. "markomania" jest większa i przebija w tym zestawieniu nawet połączone siły: rękodzieła, unikatowość indywidualnego zlecenia i własną, wysoką wartość użytych kamieni jubilerskich.
Jednoznaczna rozpoznawalność wyrobów markowych, stała się także swego rodzaju gwarancję jakości (w odpowiedniej dla danej marki klasie) czy serwisu, a przede wszystkim podświadomego zaufanie co do poprawnego zakupu (stosunek cena/jakość).
Zjawisko to powoduje, że szczególnie wśród ludzi młodych kierowanie się w stronę wyrobów markowych jest zdecydowane.
Widząc wady i zalety obydwu trendów zakupowych, i nie podejmując próby opowiedzenia się tylko za jednym z nich, w naszym salonie chcielibyśmy zaspokoić wymagania klientów niezależnie od tego impulsu zakupowego.
Dlatego biżuteria w naszym salonie jubilerskim pochodzi od uznanych na świecie marek jubilerskich: Chopard, Chimento, Cablecar, których uzupełnieniem są wysokiej jakości produkty z własnej pracowni, czy wyroby wykonane dla nas przez najlepszych jubilerów.
Biżuteria oferowana naszym salonie kojarzona jest z prestiżem i ekskluzywnością.

Pełną ofertę biżuterii znajdziecie w naszym sklepie internetowym w zakładce Biżuteria.

odCzasu doCzasu

Galeria Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 36, lokal U54, 02-722 Warszawa
otwarte
 • poniedziałek – piątek: 11.00 – 19.00
 • soboty i niedziele handlowe: 11.00 – 15.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl