Chimento

Obok zaledwie kilku marek, które szczycą się być naj... naj... i naj...  w świecie biżuterii ( taką marką jest z pewnością Chopard), znajdują się takie, które mają swoją ugruntowaną pozycję na rynku, wiele lubianych, indywidualnych wzorow, stałe miejsce w gablotach najlepszych sklepow i szerokie grono wiernych klientów.
Jedną z takich marek, w historii której zanawcy rynku widzą modelowy rozwój od chwili powstania do dnia obecnego - jest marka Chimento. Jej historia rozpoczyna się w roku 1964, w miejscowości Grisignano di Zocco - w prowincji Vicenza, gdzie Adriano Chimento rozpoczyna działalność produkcyjną. Obdarzony intuicją rynkową Adriano Chimento stawia na własne, indywidualne wzornictwo, wysoką jakość techniczną i szczególną kontrolę jakości produktu finalnego. Własna produkcja, własne studio projektowe i zaskakujące rozwiązania techniczne to zalety nowej firmy. Jak sam mówi: "Na początku był produkt. Wiele przemyśleń i projektów, ale do dalszego rozwoju posłużyl produkt. To właśnie on został doceniony, za swoją wielką innowację, kreatywność, jakość i wyrafinowanie."
Wszystkie te aspekty połączone z artystycznym wykonaniem, klasycznym stylem i wszechstronnością wyrobów mozna odnaleźć w przedstawionych liniach wzorniczych Chimento, czy to  STRECH, SIGILLI, INCANTO czy innych, a także w każdym z pojedyńczych wyrobów.
"Prawdziwa bizuteria nie mija z sezonem. Prawdziwa biżuteria towarzyszy nam przez pokolenia, sezony i trendy, a upływający czas jest tym, co ją tworzy"  - to motto działania firmy Chimento.
Taka filozofia kreowania wyroby i marki zaowocowała rozpoznawalnością wyrobów Chimento na całym świecie.
Dzisiaj produkty firmy Chimento obecne są w ponad 1000-cu sklepów w rodzimej Italii i w około 650-ciu w znaczących miastach na całym świecie. Prezentowane są we własnych butikach (Genewa, Mediolan czy Vincenza), "firmowych cornerach" coraz gablotach jubilerskich najzacniejszych sklepów.
Nasz salon "odCzasu doCzasu"  w Centrum Złote Tarasy, będzie pierwszym w Polsce miejscem, gdzie będzie można podziwiać i nabyć wyroby tej firmy, prezentowane w oryginalnych meblach Chimento..

Dodatkowe opracowanie dotyczące firmy CHIMENTO znajduje się : http://www.zegarki.info.pl/1246

 


odCzasu doCzasu

Galeria Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 36, lokal U54, 02-722 Warszawa
otwarte
 • poniedziałek – piątek: 11.00 – 19.00
 • soboty i niedziele handlowe: 11.00 – 15.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl