Diamenty i brylanty

Metale i kamienie szlachetne, to od zawsze występująca prestiżowa para.
O ile metale można było stosować samodzielnie, to kamienie unikatowe, półszlachetne i szlachetne zawsze oprawiane były w metalu.
Mimo to, dziś dość ciekawą naszym zdaniem ofertą mogą być same diamenty i brylanty udostępniane w sprzedaży.
Taką właśnie ofertę wprowadziliśmy w naszym salonie, eksponując zaplombowane i iskrzące odblaskami diamenty w oknie wystawowym naszego salonu.

brylanty     brylanty

Kamienie wybierane indywidualnie przez nabywcą mogą być oprawione w dowolnie wybrany z oferty salonu model lub w możliwy do wykonania i przedstawiony przez nabywcę wzór wyrobu.
Taka możliwość gwarantuje indywidualność zamawianego wzoru i odpowiednio dobraną jakość całości - tak kamienia jubilerskiego jak i oprawy.
Niecodzienną wartością jest także wpływ właściciela lub darczyńcy na wzór wyrobu od początku jego tworzenia.
W przypadkach szczególnych nabywane kamienie jubilerskie, jako przedmiot o trwałej i uznanej wartości mogą służyć jak swego rodzaju inwestycja lub lokata kapitału. Szczególnie interesujący może być także zakup kamieni szlachetnych, jeśli przewidujemy chęć ich uzycia, w dowolnie określonej przyszłości.

     Do wszystkich oferowanych przez nas kamieni zapewniamy certyfikat potwierdzający jakość sprzedawanych produktów. Są to w zależności od wyboru klienta certyfikaty uznanych międzynarodowych liderów w branży jubilerskiej - firm HRD i IGI, lub certyfikat dyplomowanego krajowego rzeczoznawcy.
Certyfikaty HRD i IGI są honorowane na całym świecie, a poprawność ich sporządzenia nie jest nigdzie podważana. Prezentują się one następująco:

brylanty   brylanty   brylanty

Na przedstawionym powyżej przykładzie certyfikatu widać, jak szczegółowe informacje dotyczące własności i oceny opisywanego kamienia są uwzględnione w dokumencie.
Diamenty posiadające certyfikaty firm HRD lub IGI są oferowane w zaplombowanych opakowaniach.
W przypadku zamawiania oprawy w naszym salonie możliwe jest także oprawienie kamienia w obecności jego właściciela.

brylanty   brylanty

Na specjalne życzenie, jest możliwe laserowe oznakowanie konkretnego kamienia. W przypadku brylantu, tego typu oznaczenie wykonuje się na rondyście kamienia.


Takie oznakowanie zwykle jest powieleniem numeru certyfikatu, ale może być także okolicznościowym lub personalizowanym wpisem.

Certyfikat jakości kamienia i jego oznakowanie. Zaplombowane opakowanie i zakucie kamienia w obecności właściciela to czynności, które podejmuje branża i nasz salon dla zapewnienia jakości obsługi i komfortu naszego klienta.
Mimo to uważamy, że najważniejszym elementem współpracy z Państwem jest wzajemne zaufanie, na które my ze swej strony staramy się cały czas pracować. W naszym salonie współpracują Państwo z konkretnymi osobami obsługi i konkretnym jubilerem wykonującym oprawę i zakucie kamienia.

odCzasu doCzasu

Galeria Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 36, lokal U54, 02-722 Warszawa
otwarte
 • poniedziałek – piątek: 11.00 – 19.00
 • soboty i niedziele handlowe: 11.00 – 15.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl