Fundacja Krewniacy i Roamer

Krewniacy, fundacja propagująca honorowe krwiodawstwo, we współpracy z marką Roamer, producentem wysokiej klasy szwajcarskich zegarków, stworzyły wyjątkowy przedmiot! Zegarek Roamer Competence z limitowanej serii Krewniacy wspomoże zakup mobilnej i niezwykle nowoczesnej stacji krwiodawstwa. Do akcji promocyjnej żywo włączył się salon "odCzasu doCzasu"

Dochód ze sprzedaży czasomierza przeznaczony zostanie na zakup najnowocześniejszego autobusu, zbudowanego zgodnie z wytycznymi Zegarek Roamer & Krewniacyfundacji i przygotowanego do pobierania krwi - najbardziej pożądanego lekarstwa. Fundacja Krewniacy posiada już jeden taki pojazd, autobus imienia Jana Pawła II, lecz wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu szpitali na krew, chce powiększyć swoją flotę o następny.

W tym celu powstanie 999 egzemplarzy zegarka, który oprócz doskonałego szwajcarskiego mechanizmu o automatycznym naciągu, na tarczy posiada logo fundacji Krewniacy, a na motylkowym zapięciu paska zawiera informację o grupie krwi właściciela. W skład, każdego z zestawów wchodzi zegarek, osiem sprzączek bransoletowego zapięcia z wygrawerowanymi grupami krwi, oraz certyfikat. Wszystko to znajduje się w eleganckim opakowaniu z logo Krewniaków. Ten sporych rozmiarów zegarek (koperta ma średnicę 42 milimetrów i jest wodoszczelna do 30 metrów) będzie mówił wiele o swoim właścicielu - osobie świadomej problemu jakim jest nieustanny brak krwi potrzebnej do ratowania życia w polskich szpitalach!

Z Marcinem, Borysem Velinow – Prezesem i twórcą Fundacji spotkaliśmy się już dawno temu – w roku 2003, przy okazji organizacji wieczoru firmy Chopard.
To w trakcie któregoś z koleżeńskich spotkań w Złotych Tarasach, podczas rozmowy Marcin zasugerował wykonanie specjalnego zegarka dla Fundacji Krewniacy.
Próbowaliśmy przygotować taki czasomierz w firmie Roamer siłami salonu, jednak ostatecznie wykonaniem zegarka dla Krewniaków zajmuje się przedstawiciel marki Roamer w Polsce – nasza firma Ray Center Trading sp.j. 

Jako salon oferujemy zegarek w sprzedaży i wspomagamy w jego promocji.

Dzięki przychylnemu stanowisku Złotych Tarasów, na ścianie przy wejściu do centrum od ulicy Złotej pojawił się sporej wielkości baner informacyjny prezentujący tenże zegarek i grono Ambasadorów fundacji - oczywiście w tych wyjątkowych zegarkach na rękach. Podobny baner jest także umieszczony na ścianie sąsiadującej z naszym salonem, oraz na witrynie sklepu.

Mamy nadzieję nawiązać kontakt z ambasadorami Fundacji i wspólnie z nimi oraz Marcinem Velinov pokazać i zachęcić do pomocy fundacji poprzez zakup zegarka.

Akcję wspierają znane osoby ze świata mediów i sportu - do grona ambasadorów należą Andrzej Supron, Marcin Velinov, Marek Siudym, Małgorzata Lewińska, Przemysław Saleta, Grażyna Wolszczak, Radosław Pazura.

Zegarki można oglądać w naszym  salonie. Cena tego wyjątkowego zegarka to 4 999,00 złotych.

Całkowity dochód ze sprzedaży zegarka Krewniaków przekazany będzie na rzecz fundacj!

Ewentualne pytania szczegółowe dotyczace zegarka prosimy kierowac do naszago salonu.

W sprawach prasowych na adres: promocja(małpa)zegarki.info.pl

 

Projekt baneru reklamowego                 

 

 

odCzasu doCzasu

Galeria Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 36, lokal U54, 02-722 Warszawa
otwarte
 • poniedziałek – piątek: 11.00 – 19.00
 • soboty i niedziele handlowe: 11.00 – 15.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl