Lato szaleje, warto poszaleć z biżuterią

Pewnie zupełnie niezależnie od wciąż jeszcze obecnego kryzysu ekonomicznego, najbardziej modna obecnie biżuteria przyjęła dość prostą formę.
Bransoletki, naszyjniki, kolczyki i pierścionki z możliwością indywidualnych kompozycji na bazie oferowanych w szerokiej grupie elementów jest hitem ostatniego czasu i pewnie będzie najbardziej poszukiwaną biżuterią nie tylko tego lata. Srebro, szkło Murano, kryształy Swarovski, perły, emalia - to królujące dzisiaj materiały.
   
Taki właśnie styl i takie materiały oferuje w swoich produktach włoska firma, od kilkudziesięciu miesięcy obecna naszym polskim rynku - Amore&Baci. Różnorodność wzorów i szeroka ich oferta, doskonale dobrana kolorystyka, atrakcyjne ceny to przewagi oferty Amore&Baci w stosunku do konkurencji. Dzięki temu, produkty sygnowane logiem Amore@Baci i wizerunkiem biedronki można znaleźć w coraz większej ilości salonów jubilerskich także w Polsce.
 Bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki wymagające od właściciela inicjatywy i kreatywności, dzięki doskonałej ofercie elementów składowych firmy dają paniom rewelacyjne możliwości.
Amore & Baci – to kolejna z wielu włoskich marek i jedna z nielicznych z powodzeniem działających na naszym rynku i podbijających serca Polek. Z obecnych w Polsce włoskich marek na pewno należy wskazać także firmę Chimento, która dla odmiany oferuje prestiżowe i wyrafinowane wyroby damskie, oraz stylowe wyroby biżuteryjne dla mężczyzn.
 
O ile w stosunku do wyrobów przemysłowych pochodzących z Italii, zwykle słyszymy pochwały za ich wzornictwo, to bardzo często poznajemy także zastrzeżenia, co do jakości wykonania i poziomu technicznej konstrukcji. Z tego powodu niejako naturalną drogą jest praca wielu włoskich projektantów w firmach z innych krajów, słynących z wysokiej jakości. Aspekt ten dotyczy także wyrobów biżuteryjnych. Z drugiej strony właśnie wyroby biżuteryjne i jubilerstwo mają w Italii bardzo długą historię i pewnie największe doświadczenia. Oczywiście w tej historii możemy także naleźć masową, maszynową produkcję i dość niską jakość wyrobów, jednak dziś, także dzięki zmianom ekonomicznym i oczyszczającemu działaniu kryzysu ekonomicznego, największe znaczeni mają marki, które swoją pewną, ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczają wysokiej jakości i indywidualnemu wzornictwu wyrobów. My ze swej strony, mając doświadczenie z obydwoma wyżej wymienionymi markami, wyroby firm: Chimento oraz Amore&Baci polecamy i możemy zdecydowanie pochwalić naszych włoskich partnerów tak za wzornictwo, za jakość, jak i za techniczny sposób wykonania produktów.


Władysław Meller
www.zegarki.info.pl

odCzasu doCzasu

Galeria Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 36, lokal U54, 02-722 Warszawa
otwarte
 • poniedziałek – piątek: 11.00 – 19.00
 • soboty i niedziele handlowe: 11.00 – 15.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl