odCzasu doCzasu

Serdeczne Walentynki zimową porą.


Choć Walentynki zawsze przypadają 14-go lutego, to w tym roku zdarza się to w szczególnie zimową porę. Niskie temperatury i zwały otaczającego nas śniegu już tylko zagorzałych narciarzy napawają optymizmem. Każdy z nas poszukuje odmiany.

Więcej ciepła, więcej serdeczności, więcej serca !

Motywu serca na pewno nie zabraknie w ofercie marek biżuteryjnych.

Kontur, kształt i rysunek serca będące synonimem uczucia od zawsze jest w ofercie jubilerów, którzy starają się trafić w potrzeby nabywców. W walentynkowym czasie są one jeszcze bardziej eksponowane.

Ciekawą propozycją są kolekcje firm jubilerskich, które motyw serca potrafią wpleść i zaakcentować w swoich tradycyjnych i jednoznacznie rozpoznawalnych wyrobach.

W firmie Chopard muszą to być tańczące diamenty. Wysokiej jakości brylanty zamknięte między dwoma szafirowymi szkiełkami, przy najdrobniejszym ruchu rozpoczynają swój iskrzący odblaskami światła, radosny taniec. Na Walentynki można jedną z najnowszych polecić kolekcji marki Chopard - ”Happy Hearts”, w której tradycyjną oprawę z tańczącym brylantem otacza większy kontur w kształcie serca.

W firmie Cablecar, słynącej z naszyjników z opatentowanym systemem zmiany ich długości, także zaadoptowano motyw serca. W kolekcji Cirde dwa elementy centralne naszyjnika wykonane są właśnie w takim kształcie. Kontur serca dekorowany brylantami jest także powielony w pozostałych elementach biżuteryjnego garnituru – pierścionku i kolczykach. Oczywiście kolekcja jest wykonywana tak w białym, jak i żółtym złocie.

Znana z niekonwencjonalnych wzorów i wysokiej technicznej jakości wyrobów włoska marka Chimento, w kolekcji Romantica motyw serca poddała artystycznym deformacjom.

Biały i czarny agat, żółte, różowe i białe złoto oraz różnokolorowa brylanty, przy wysokim kunszcie jubilerów umożliwiły wykonanie niepowtarzalnych wzorów biżuterii.

Wszystkie powyższe modele są oczywiście szczególnie akcentowane teraz, w okresie wiosennego rozbudzenia i czasu Walentynek, ale dostępne będą w ofercie jubilerów przez cały rok.

 

Chopard

Cablecar

informacja

Władysław Meller

Salon „odCzasu doCzasu”, Złote Tarasy

odCzasu doCzasu

Centrum Złote Tarasy
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
 • telefon +48 22 222 03 05
otwarte
 • poniedziałek - sobota 9.00 - 22.00
 • niedziela 9.00 - 21.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl

portal sport i zegarki

Nasi @ partnerzy