Dzień Kobiet. Kwiaty, diamenty i ... zegarki

Podobno najlepszymi przyjaciółmi kobiet są diamenty…
Wszyscy wiemy, że nic nie cieszy kobiet tak jak piękne kwiaty…
Znajdźmy najlepszy prezent – zegarek.

Te z pozoru wykluczające się życzenia możemy połączyć w jednym przedmiocie, który specjalnie w tym celu został stworzony. To zegarek firmy Perrelet o nazwie "Diamond Flower” łączący w sobie zarówno subtelne piękno kwiatów i kamieni szlachetnych, przekonanie o trwałości i prestiżu wyrobu wyrażone przez diamenty oraz funkcje mierzenia czasu i dekoracji damskiego nadgarstka.

Czy o takim unikatowym czasomierzu nie należy wspomnieć w przededniu trochę zapominanego Dnia Kobiet ?
Twórca marki – Abraham-Luis Perrelet znany jest w zegarmistrzowskim światku jako wynalazca automatycznego naciągu zegarka. Z tego powodu współczesna firma Perrelet, dla upamiętnienia przodka, w niektórych modelach czasomierzy stosuje na tarczy dodatkowy rotor automatycznego naciągu. Takie wysokiej klasy rozwiązanie techniczne, poprawiające znacząco działanie automatycznego naciągu sprężyny, zastosowane jest  również w modelu "Diamond Flower”.


Przepiękny kwiat lotosu – inkrustowany najwyższej jakości diamentami, czy rubinami – umieszczony w centralnej części tarczy zegarka to nic innego jak właśnie drugi rotor - spełniający w tym przypadku, obok użytkowej, także funkcję dekoracyjną. Z każdym ruchem ręki właścicielki, kwiatowy wirnik obraca się miękko i delikatnie, by dostarczyć dodatkową porcję energii mechanizmowi.
To unikatowe rozwiązanie techniczne, stosowane jedynie przez firmę Perrelet, polegające na umieszczeniu drugiego rotora na tarczy zegarka, dostarcza także jego właścicielce niezapomnianych doznań estetycznych. Roziskrzone diamenty rozdzielają swe blaski podczas nawet drobnego ruchu ręką ożywiając ten mechaniczny przedmiot i potwierdzając przekonanie o istnieniu duszy zegarka.
Zarówno wirujący kwiatu lotosu jak i koperta zegarka wysadzane są diamentami o najwyższej czystości. Pasek zegarka wykonany jest z naturalnego kauczuku w kolorze dopasowanym do tarczy czasomierza i posiada bezpieczne, oraz funkcjonalne zapięcie bransoletowe.
   
Połączenie wykonanej w dekoracyjny sposób koperty zegarka, ze sportowym paskiem świadczy o odwadze w tworzeniu nowych modeli czasomierzy i kreatywnym stosunku do aktualnych trendów panujących w modzie kobiecej.

Te Diamentowe Kwiaty firmy Perrelet wykonywane są także w wersjach z tarczami w kolorze czarnym, czy czekoladowym a także dekorowane w indywidualny i sugerowany przez przyszłego nabywcę sposób.

Władysław Meller
salon „odCzasu doCzasu”, Złote Tarasy
www.zegarki.info.pl

Produkty są zeskalowane do tekstu. W rzeczywistości są większe.

odCzasu doCzasu

Galeria Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 36, lokal U54, 02-722 Warszawa
otwarte
 • poniedziałek – piątek: 11.00 – 19.00
 • soboty i niedziele handlowe: 11.00 – 15.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl