odCzasu doCzasu

Zegarek Fyrstenberga i Matkowskiego

  W świecie zegarmistrzowskich precjozów znane są przypadki przygotowywania zegarków dla gwiazd sportu.

  W ramach umów sponsorskich takie, bardziej lub mniej udane czasomierze, zwykle w limitowanej liczbie egzemplarzy, oferowało wiele marek. W tym przypadku nowością jest jednak przygotowanie edycji specjalnego zegarka przez salon jubilerski odCzasu doCzasu, a nie producenta. Część zysku ze sprzedaży wesprze oczywiście najlepszą polską parę deblową - Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego!

  Zegarek Maurice Lacroix Pontos Chronograph Rectangulaire – edycja specjalna Fyrstenberg & Matkowski, jest przygotowany w niewielkiej liczbie pięćdziesięciu egzemplarzy. Mimo, że jest to tylko tuning zegarka z oferty producenta, to już na pierwszy rzut oka „widać różnicę”. Minitarcza – wskazówka sekundowa znajdująca się na godzinie dziewiątej, która w fabrycznej wersji wykonana jest w formie przezroczystej celuloidowej tarczy z białą strzałką, została zastąpiona poprzez tarczę w kolorze szarym. Miejsce wskazówki zajęło logo duetu tenisowego oraz litery F i M. Na szklanym deklu zostały dodane następujące napisy w kolorze białym: „EDYCJA LIMITOWANA”, „MARIUSZ FYRSTENBERG”, „MARCIN MATKOWSKI”, „dziękujemy” oraz kontur piłeczki tenisowej z komiksowym „świstem”. Na części metalowej dekla znajduje się też informacja o indywidualnym numerze z limitacji.
Dla każdego egzemplarza przygotowany jest także specjalny certyfikat, który zawiera: zdjęcie czasomierza, informację o zegarku i limitacji, oraz specjalną indywidualną dedykację tenisistów. Certyfikat będzie wypisywany w miejscu, w jakim znajdują się tenisiści w momencie zakupu czasomierza, co może być potwierdzone stemplem dowolnej lokalnej firmy. Jak przekazał przedstawiciel salonu odCzasu doCzasu i współtwórca tuningu Władysław Meller treść dedykacji może zostać zasugerowana przez nabywcę czasomierza i może ona zawierać personalne podziękowania tenisistów za wsparcie tenisa.
Przygotowanie tego specjalnego zegarka wsparły także firmy: „Delicatesy”, „Rajfoto” i „Justy”. Od momentu odsłonięcia gabloty z tym specjalnym czasomierzem, które miało miejsce 22.IX.2009  podczas konferencji prasowej, będzie on prezentowany i oferowany w salonie odCzasu doCzasu w Złotych Tarasach.
Dobrą wiadomością dla klientów i fanów tenisa jest fakt, że model ten kosztuje dokładnie tyle samo co bazowy Maurice Lacroix Pontos Chronograph Rectangulaire, czyli 11 300 złotych!

Adam Ciborek
www.zegarki.info.pl

 

 

odCzasu doCzasu

Centrum Złote Tarasy
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
 • telefon +48 22 222 03 05
otwarte
 • poniedziałek - sobota 9.00 - 22.00
 • niedziela 9.00 - 21.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl

portal sport i zegarki

Nasi @ partnerzy