odCzasu doCzasu

 

To dość nieoczekiwane zestawienie może być realne i to wcale nie dlatego, że nasz najlepszy kierowca pozwala sobie na hazard. Połączenie zakupu limitowanego zegarka firmy Certina edycja Robert Kubica z ruletkową zabawą klientom kupującym ten zegarek proponuje jeden z salonów jubilerskich.

 

Firma Certina właśnie wprowadza na rynek nowy zegarek poświęcony Robertowi Kubicy. To już trzeci model zegarka z podpisem jedynego polskiego kierowcy w Formule 1 – królowej sportów motorowych!

Tegoroczna edycja jest oparta o dobrze znany model DS Action Tak jak wszystkie modele z tej linii i większość zegarków firmy Certina jest to zegarek sportowy. Jednoznaczność stylu w tym przypadku, nie wynika wcale tylko z wyposażenia czasomierza w pomiar krótkich odcinków czasu – stoper, co dzisiaj przy królowaniu sportowego trybu życia wkrada się nawet do zegarków garniturowych. Zdecydowana i dominująca pomarańczowoczerwona kolorystyka obrotowego pierścienia koperty i wskazówek stopera, luminescencyjne elementy wskazówek i tarczy, struktura włókna węglowego tarczy oraz kształt i wyprofilowanie elementów koperty, razem kreują go na wręcz książkowy przykład zegarka sportowego. Jeszcze dodatkowa, w zestawie z zegarkiem, metalowa bransoleta regulacja długości tak paska jak i bransolety i mamy wręcz sportową ponadprzeciętność. Jak zwykle w wykonaniu firmy Certina, gdzie system DS zapewnia spotęgowaną szczelność mamy dodatkowy atrybut. W tym przypadku wodoszczelność wynosi 200m. Z parametrów technicznych należy zdecydowanie wspomnieć jeszcze o mechanizmie kwarcowym, szafirowym szkle z powłoką antyrefleksyjną i zakręcanej koronce. Koperta o średnicy 42,5 mm wykonana jest ze stali szlachetnej, obrotowy pierścień posiada skalę przydatną przy dekompresji, a podziałka tachometru przyda się każdemu chcącemu określić chwilową prędkość pojazdu (także bolidu Roberta Kubicy).

Warto wspomnieć także o wrażeniu estetycznym całego czasomierza, które wprawdzie zdominowane jest przez wspomniany pomarańczowoczerwony pierścień obrotowy wskazówki i napis „LIMITED EDITION”, ale dzięki strukturze włókna węglowego tarczy, drobnego giloszowania mikrowskaźników i niebieskich wtrąceń na podziałce mikrowskaźnika minut jest zdecydowanie pozytywne.

Zakup tego niepowtarzalnego zegarka daje niepowtarzalną okazję do sprawdzenia swoich sił w grze w ruletkę i wygrania dodatkowych upominków. Jedynym warunkiem jest zakup w salonie odCzasu doCzasu w warszawskich Złotych Tarasach.

 

Adam Ciborek

www.zegarki.info.pl

 

 

odCzasu doCzasu

Centrum Złote Tarasy
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
 • telefon +48 22 222 03 05
otwarte
 • poniedziałek - sobota 9.00 - 22.00
 • niedziela 9.00 - 21.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl

portal sport i zegarki

Nasi @ partnerzy