Tag Heuer

Producent marki zegarków Tag Heuer należy do Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego (FHS), co jest bardzo ważną informacją danej firmie i jej produktach. Taka przynależność firmy Tag Heuer gwarantuje, że producent przestrzega ściśle wszystkich rygorów gwarantujących produkcję zegarka szwajcarskiego.

Oczywiście przynależność od Hag Heuer wymaga uiszczania członkowskich składek, co nie wszystkim odpowiada, nawet gdy zachowują wymogi przepisów dotyczących produkcji. Dla innych sama konieczność przynależności do organizacji jest ograniczeniem swobody, więc przynależność taka bojkotują. Podsumowując można jednak stwierdzić, że wylistowanie Tag Heuer wśród członków FHS jest najlepszą gwarancją szwajcarskości zegarka. W naszym opracowaniu zapewniamy aktualność przedstawionych w tym aspekcie danych na dzień 01.06.2006 roku.

Tag Heuer to bardzo charakterystyczna spotrowa marka zegarków. Mimo, że w naszej ofercie posiadamy sportowe marki zegarkowe, takie jak Fortis i Certina, oraz sportowe zegarki w innych markach - IWC, Chopard, Maurice Lacroix, Longines to staraliśmy się o otrzymanie akredytacji do sprzedaży tych "eleganckich sportowcyh zegarków".

Niestety, jako, że firma Tag Heuer współppracuje z siecią sprzedaży firmy W.Kruk, to współpracy z nami nie podjęła. Mamy nadzieję, że dziś żałuje.

Osobom pytającym o zegarki marki Tag Heuer, w zależności od poszukiwanego modelu, zwykle z sukcesem oferujamy nabycie zegarków konkurencyjnych w danych grupach towarowych. Markami takimi są Roamer, Certina, Epos Frederique Constant, Fortis czy Eberhard,, oraz marki nominalnie klasyfikowane wyżej, takie jak: IWC, Chopard czy Maurice Lacroix.

Link do strony producenta:

Tag Heuer Tag Heuer Tag Heuer Tag Heuer Tag Heuer Tag Heuer Tag Heuer
Szukaj
  •  Mont Blanc
  •  VERTU
  • Chopard
  • Longines
  • Maurice Lacroix
  • Perrelet
  • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl