Walentynki z Chopardem

W świecie biżuterii i zegarków, nie ma drugiej takiej firmy, która w swoich wyrobach, podobnie jak Chopard tak bardzo podkreślałaby motyw serca. Z tego powodu wręcz mogło by się wydawać, że Walentynki są specjalnie dla firmy Chopard świętowane, a z drugiej strony walentynkowa manifestacja jest zupełnie naturalną, dla tej zegarkowo-jubilerskiej genewskiej firmy.
kolczyki Chopard  pierścionki Chopard  naszyjnik Chopard
Całe garnitury biżuterii Chopard i najróżniejsze jej wzory, obracają się wokół motywu serca - symbolu miłości i zakochania. Modne w ostatnim czasie wyroby z akcentem na logotyp producenta, w kolekcji Chopard, znajdziemy tak pośród kolczyków, czy przywieszek, jak i pierścionków. Wszystkie one, są oczywiście wykonane w kształcie serca. pierścionki ChopardPierścionki z tej kolekcji, łączą dodatkowe, bardzo poszukiwane w ostatnim czasie inne wyróżniki biżuterii. Swobodnie poruszająca się przy każdym pierścionku z tej kolekcji przywieszka i możliwość kompletowania zestawów, z pojedynczych elementów, zachwyci panie lubujące się w najnowszych tendencjach wzorniczych. Dla uzyskania różnorodności kolorystycznej Chopard wykorzystuje oczywiście najbardziej prestiżowy materiał - różnokolorowe złoto.
pierścionek ChopardOsobom poszukującym wyrobów unikatowych, można doradzić wybór pierścionka z oszlifowanym w kształcie serca przepięknym turmalinem. Ten nietuzinkowy kamień oprawiony jest w różowym złocie, w sposób podkreślający przesłanie i piękno oszlifowanego kryształu. Dodatkowej ekspresji pierścionkowi dodaje nietypowy układ geometryczny splecionych złotych linek, inkrustowanych rzadko spotykaną nawet w takich wyrobach ilością użytych brylantów.
Także dla zegarków z kolekcji Happy Sport, w których pod tarczą zawsze radośnie tańczą kamienie szlachetne, w egzemplarzach walentynkowych znajdziemy zestaw kamieni szlachetnych ułożonych w kształcie serce. zegarek Happy Sport ChopardJak przekazuje firma Chopard, tegoroczna romantyczna, brylantowo-rubinowa wariacja modelu z wiodącej zegarkowej linii, stanie się kolejnym egzemplarzem kolekcji zegarków z tańczącymi sercami.
Wyroby walentynkowe Chopard prezentuje w różowych tonacjach.

Władysław Meller
www.e-zegarki.info.pl

odCzasu doCzasu

Centrum Złote Tarasy
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
 • telefon +48 22 222 03 05
otwarte
 • poniedziałek - sobota 9.00 - 22.00
 • niedziela 9.00 - 21.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl

portal sport i zegarki

Nasi @ partnerzy