Longines

 

Można by po raz kolejny opisywać historię firmy, ale szkoda się powtarzać - informacji na  temat historii powstania, rozwoju, zmian własnościowych firmy jest pod dostatkiem w różnych źródłach.

  My chcemy się skupić na tym, co dla większości odwiedzających naszą stronę jest najważniejsze - na produktach. Zegarek, modele, linie i tendencja wzornicze marki Longines 
    Czasomierze firmy Longines kojarzą się z elegancją, klasyką, z nieskazitelnym gustem. Jednym z atutów firmy, dla którego produkty tej marki nie jednokrotnie były nagradzane na różnego rodzaju wystawach, było stosowanie innowacji tak technicznych w mechanizmach jak i estetycznych we wzornictwie.
    Na początku 20-go wieku firma angażuje się w świat zawodów sportowych. Ta więź istnieje po dziś dzień. Firma Longines bierze między innymi udział w dokonywaniu pomiarów czasu podczas Igrzysk Olimpijskich . Jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń w historii firmy jest lot Charlesa Lindbergha i jego zegarek. Był to pierwszy, nie przerywany lot transatlantycki z Nowego Jorku do Paryża, podczas którego do nawigacji pilot używał właśnie czasomierza firmy LonginesZegarek ten, jak i całe niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie stały się inspiracją do stworzenie jednego  z modeli w kolekcji sportowej o której powiemy za chwilę.


    Modelami czasomierzy, które były jednoznacznie rozpoznawalne jako marka Longines są zegarki z linii La Grande Classiques. W tej kolekcji znajdziemy zegarki cieńkie, bradzo cieńke i najcieńsze z seryjnie dziś produkowanych czasomierzy. Niewątpliwie te modele miały swój znaczący udział w kształtowaniu wizerunku dzisiejszej firmy.
     Za linie, które zdobyły szerokie uznanie klientów i znawców czasomierzy, linie które na zawsze wpisały się w życiorys marki zdecydowanie można uznać także: DolceVitaMaster Collection.                                     

 

 

Pełną ofertę zegarków Longines wraz z cenami znajdziecie Państwo w Naszym sklepie internetowym

odczasudoczasu.pl

odCzasu doCzasu

Galeria Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 36, lokal U54, 02-722 Warszawa
otwarte
 • poniedziałek – piątek: 11.00 – 19.00
 • soboty i niedziele handlowe: 11.00 – 15.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl