Zegarki grają w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Tegoroczny 19-ty Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma ze względu na swoją grafikę i hasło wiodące szczególną więź z zegarkową branżą. To pewnie przypadek, ale obracające się koła zębate, zegar z "niezegarowo" poruszającymi się wskazówkami i hasło wiodące "Warto dobrze się nakręcić" są ewidentnymi wskazaniami właśnie na zegarmistrzostwo.

Wydawałoby się równocześnie, że wysoki prestiż najbardziej luksusowych szwajcarskich zegarków może kłócić się z tradycyjnym kwestowaniem w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oczywiście trudno spodziewać się i chyba nie ma to żadnego sensu, by na aukcjach WOŚP pojawiały się oferty nowych, unikatowych i drogich zegarków z najwyższej półki producentów. Tak jak nie spotykamy luksusu na wyprzedażach, tak jego obecność wcale nie jest potrzebna w tego typu charytatywnych przedsięwzięciach. Na szczęście każdy z szanujących sie producentów obok zegarków posiada także zestaw materiałów promocyjnych, które mają jak najbardziej użytkowe cechy.

Takim świetnym atrybutem jednej z najwyżej notowanych marek – firmy IWC z Schaffhausen, obecnym na aukcji Allegro dla WOŚP jest zegar ścienny. Utrzymany w stylistyce znanej linii wzorniczej zegarków naręcznych – Ingenieur, jest świetnym elementem reklamowym marki, a dla jego aukcyjnego nabywcy może być doskonałą formą dekoracji tak biura, jak i mieszkania.


Zebrane w formie Torby Zegarkowych Prezentów, drobne elementy sygnowane logami marek zegarkowych (czapeczki z daszkiem firm Chronoswiss i Maurice Lacroix, parasolka i portfel z Certiny, czapka uszatka z firmy Aviator - wszystko zapakowane w torbę z firmy Roamer) stanowią najpopularniejszą w chwili obecnej zegarkową licytacją dla Orkiestry.
  
 
W ramach zegarkowych aukcji na rzecz WOŚP jest oczywiście obecny także sam zegarek. Nie jest to jednak zwykły przedstawiciel szwajcarskich producentów. Zegarek Roamer Competence z limitowanej serii Krewniacy wykonany został dla Fundacji Krewniacy, zajmującej się zbiórką krwi. Przekazany przez salon odCzasu doCzasu, wsparł już fundację Krewniacy, a dzięki obecnej licytacji wspiera także Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
  
Warto życzyć sobie jak największego zaangażowania branży nie tylko w ten finał WOŚP.

Władysław Meller
www.zegarki.info.pl

Powyższe aukcje zegarkowe trwają do 17-go stycznia na następujących stronach serwisu Allegro.pl:
Torba Prezentów: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=455719
Zegar IWC: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=454560
Zegarek Roamer Krewniacy: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=455582

odCzasu doCzasu

Galeria Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 36, lokal U54, 02-722 Warszawa
otwarte
 • poniedziałek – piątek: 11.00 – 19.00
 • soboty i niedziele handlowe: 11.00 – 15.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl